Про компанію

Компанія "Медак Україна" представляє інтереси німецької компанії «Medac GmbH» в Україні. Протягом понад 50 років «Медак» залишається одним із лідерів у виробництві оригінальних лікарських засобів та інноваційних генериків у галузі онкології, онко-гематології, урології, ревматології та інших напрямків.

«Медак» – це синонім високоякісного лікування пацієнтів з онкологічними та ревматичними захворюваннями. "Медак" прагне забезпечити для таких пацієнтів оптимальну якість життя, використовуючи підхід, орієнтований на індивідуальні потреби кожного. Тому основною місією компанії став девіз: «Спільна робота на благо пацієнтів».

Наша мета – надати широкий портфель продукції для боротьби з різними видами раку та аутоімунними захворюваннями. При цьому ми акцентуємо свою увагу не лише на основних свідченнях, а й прагнемо забезпечити необхідними продуктами «нішеві» галузі.

Основними ринками продукції компанії є Німеччина та інші країни Євросоюзу, Америки. Нині освоюються ринки Азії, Близького Сходу.

В Україні компанія працює з 2008 року, хоча багато препаратів було представлено набагато раніше. «Медак Україна» постійно прагне досконалості у просуванні своєї продукції.